velika pobjeda

Senzacija! Borna Ćorić pobijedio je Rogera Federera u finalu ATP 500 turnira u Halleu

• Autor: Ivan Žurić
  • Zadnja izmjena 24.06.2018 15:42
  • Objavljeno 24.06.2018 u 14:17
tportal
Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
Borna Ćorić i Roger Federer igrali su finale Gerry Webber Open ATP 500 turnira u Halleu. Nakon velike borbe u tie-breaku naš je tenisač osvojio prvi set 7:6 (6), a drugi je pripao Švicarcu 6:3, a treći odlučujući dobio je Borna 6:2! Svaka čast na ovom veličanstvenom uspjehu!

Borna Ćorić je do Hallea u karijeri imao samo dvije pobjede na travi, a sada je u finalu. I to protiv Rogera Federera, vjerojatno najboljeg tanisača svih vremena i uvjerljivo najboljeg ikad na travnatoj podlozi!

Drugi je ovo naslov za Bornu Ćorića, a osvojio ga je na tako spektakularan način! Protiv Rogera Fererera koji je tako ostao na 98 osvojenih turnira.

• 15:21

Gotovo je!!!!! Borna Ćorić pobijedio je Rogera Federera u finalu ATP 500 turnira u Halleu! Dobio je Borna treći set 6:2 i zasluženo slavio protiv vjerojatno najboljeg tenisača u povijesti!

• 15:15

Borna Ćorić ima priliku karijere, na korak je do veličanstvene pobjede nad najvećim svih vremena! Vodi 5:2 u trećem setu finala ATP 500 turnira u Halleu! Federer se u ovom trenutku na svom servisu pokušava spasiti i ostati u meču...

• 15:01

U trećem setu za sada Borna Ćorić sve drži 'pod kontrolom', ima vodstvo 3:2 u gemovima. Roger Federer je na servisu, djeluje smireno, čeka svoju priliku, no naš se mladi tenisač pokazao kao dostojan protivnik na travi. Švicarcu neće pokloniti niti jedan poen...

• 14:47

Ekspresno je Roger Federer završio drugi set ovog meča, iskoristio je break i dobio ga 6:3. Igrat će se treći, odlučujući set

• 14:45

Izgubio je Borna sada svoj servis, Roger Federer stigao je do breaka i u drugom setu poveo 5:3

• 14:37

Sjajno naš Borna Ćorić igra i u nastavku, u ovom trenutku je 3:3 u gemovima

• 14:22

U tie-breaku je Borna uspio spasiti dvije set lopte te je senzacionalno osvojio prvi set. Tie-break završio je 8:6 za našeg tenisača

• 14:17

Sjajno se Borna držao u prvome setu, nije dozvolio Federeru da se razigra. Zadržao je svoj servis i stigao do 6:6, te će se o pobjedniku seta odlučivati u tie-breaku.