POGODAK ZA EUROPU

Schildenfeld golom donio PAOK-u Ligu prvaka

03.06.2013 u 10:25

Hrvatski nogometni reprezentativac Gordon Schildenfeld postao je junakom solunskog PAOK-a nakon što je svojim pogotkom odveo svoju momčad u kvalifikacije za Ligu prvaka

U Grčkoj je ovog vikenda završilo nogometno doigravanje u kojem se našao i solunski PAOK čije boje brane hrvatski reprezentativac Gordon Schildenfeld te bivši dinamovac Etto. Na gostovanju PAS Giannine PAOK je došao do velike pobjede 2:1 koja ih je odvela u kvalifikacije za Ligu prvaka. Junak PAOK-a bio je hrvatski reprezentativac Gordon Schildenfeld koji je postigao pobjednički pogodak u 74. minuti. No, loše je krenulo po solunsku momčad kada su domaćini poveli preko De Vincentija u 31. minuti da bi onda prvo Katsouranis u 70. te Schildenfeld u 74. donijeli pobjedu svojem sastavu.