SERIE A

Sassuolo i Roma odigrali sjajnu utakmicu; domaćin na koljena bacio uglednog gosta iz Rima

01.02.2020 u 22:58

Nogometaši Sassoula svladali su u 22. kolu Serie A u sjajnoj utakmici kod kuće četvrtoplasiranu Romu s 4:2

Sassuolo je već nakon 26 minuta igre s dva gola Caputa i jednim Đuričića vodio s ogromnih 3:0. Džeko je u 55. minuti smanjio na 1:3, a 69. minuti igrač Rome Pellegrini je dobio crveni karton. U 71. minuti dosuđen je penal za Romu, a Vertout pogađa za 2:3, no samo minutu kasnije Boga sjajnim golom donosi 4:2 prednost domaćinu i osigurava prvu pobjedu u povijesti nad Romom.

• +5
Serie A, Sassuolo – Roma Izvor: Profimedia / Autor: Luciano Rossi/AS RomaL / LaPresse / Profimedia

Nogometaši Bologne ubilježila je domaću pobjedu u 22. kolu Talijanske lige, dok je Cagliari uzeo samo bod kod kuće.

Cagliari i Parma odigrali su 2.2, a bod je Parmi donio Cornelius u 95. minuti. Marko Rog nije bio u zapisniku domaće momčadi.

Bologna je kod kuće svladala 'fenjaraša' Bresciju s 2:1 golom Banija minutu prije kraja.