• Zadnja izmjena 06.04.2011 22:37
  • Objavljeno 06.04.2011 u 20:40
Liga prvaka lajv uživo live

Izvor: tportal.hr / Autor: Mislav Ucović

Danas se igraju druge dvije četvrtfinalne utakmice nogometne Lige prvaka. Barcelona dočekuje Šahtar, a Chelsea je domaćin Manchester Unitedu

U utorak su uvjerljivim pobjedama nadomak polufinala Lige prvaka stigli Schalke i Real, a danas će se ogledati Barcelona i Šahtar na Nou Campu te Chelsea i Manchester United na Stamford Bridgeu.

Najzanimljivije detalje s obje utakmice saznajte u tekstualnom prijenosu tportala.

Barcelona – Šahtar 5:1

90' - kraj utakmice u kojoj je Barca riješila pitanje prolaza u polufinale
88' - Rodriguez nije pogodio za novo veselje Nou Campa
86' - 5:1 - GOOOOL - Dani Alves je asistirao Xaviju za peti gol
83' - u igru je ušao Eduardo
82' - Messijev pogodak je poništen zbog zaleđa
82' - Luiz Adriano nema sreće, sada je vratnica spriječila drugi pogodak Šahtara
81' - izigrana je Šahtarova obrana, ali srećom po Ukrajince Iniestin udarac s 15 metara otišao je visoko preko gola
78' - lijepo su kombinirali Katalonci, Alves je iz prve želio ubaciti u kazneni prostor, ali je lopta bila prejaka
72' - Loše je pucao Dani Alves iz slobodnjaka, Pjatov nije imao posla
67' - još jedno loše istrčavanje Valdesa koje je ostalo nekažnjeno
60' - 4:1 - GOOOOL - Keita je spektakularnim golom vratio Barcu na tri razlike
59' - 3:1 - GOOOOL - Srna je izveo slobodni udarac na desnoj strani, a Rakitskij je vratio malu nadu tako što je koljenom loptu poslao iza leđa Valdesa
53' - 3:0 - GOOOOL - nakon kornera sam je ostao Pique koji je s 15 metara desnom nogom precizno pogodio za povećanje vodstva
51' - Xavijev slobodnjak završio je u rukama Pjatova
49' - Messi je opalio sa 17 metara, ali ravno u Pjatova
47' - još jedna vrlo dobra lopta za Luiza Adriana koji je nije uspio primiriti i propala je još jedna šansa za Šahtar
46' - počelo je drugo poluvrijeme na prepunom Nou Campu

45' - kraj prvog poluvremena nakon kojeg je Barca ostvarila sjajnu prednost
40' - Costa je prošao svojeg čuvara na lijevoj strani, ali njegova lopta nije došla do Luiza Adriana
34' - 2:0 - GOOOOL - Iniesta je dugom dijagonalom pronašao Dani Alvesa koji je izbjegao zhaleđe, prešao Pjatova i pogodio
29' - obrana Barce ne ulijeva povjerenje, ali Luiz Adriano nije uspio pobjeći
27' - oštar ubačaj Coste, ali ravno u Valdesa
25' - nakon malog zatišlja, opet je Barca bljesnula, Alves je ušao u kazneni prostor, ali njegova lopta je bila previsoka za Messija, inače bi to bila mat situacija
19' - pogreška Šahtarovog stopera, lopta je došla do Messija, ali Argentinac nije uspio lobati Pjatova
17' - Messijev slobodnjak s 20 metara otišao je preko grede
13' - Valdes je izašao van s vratiju, a Willian je promašio prazna vrata domaće momčadi
12' - Šahtar je sve bolji, opet je Luiz Adriano izbio pred Valdesa, ali je pucao pored gola
10' - Luiz Adriano je krenuo prema Valdesu, ali mu je u ključnom trenutku pobjegla lopta
9' - Šahtar je zabijen u svojih 25 metara
6' - gosti su pokazali zube preko Williana, ali je Valdes bio spreman
5' - domaćin kontrolira situaciju, Ukrajinci zasad djeluju izgubljeno
2' - 1:0 - GOOOOL - Iniesta je uz malo sreće prošao Šahtarovu obranu i pogodio za rano vodstvo
Srna će u akciju od prve minute, dok će Eduardo priliku čekati na klupi

Chelsea – Manchester United 0:1

90+4' - gotovo je, prvi čin bitke za Englesku dobio je ManU
90' - Van der Sar je igrač utakmice, sada je spriječio Anelku da zatrese mrežu
87' - Nani je imao priliku da nokautira Chelsea, ali se ukazao Čech
85' - Van der Sar je zaustavio i priliku Ivanovića
82' - ni Lampard iz slobodnjaka nije nadmudrio Manchesterovu 'jedinicu'
74' - novi dvoboj Torresa i Van der Sara iz kojeg je kao pobjednik izašao nizozemski vratar
70' - Essien je nešto pokušao, ali ne i da bi Van der Sar morao reagirati
65' - domaćin nema ideje kako da probije obrambeni zid Fergusonove družine
57' - ovo izgleda nije Drogbina večer, opet nije pogodio kako treba
53' - Nani je propustio odvesti ManU na dva razlike
50' - Ramires je udarcem otvorio drugi dio, ali nije bilo dovoljno dobro za promjenu rezultata

45' - kraj prvog dijela nakon kojeg su zadovoljniji gosti
45' - Torres nije bio precizan, Španjolac je van forme
44' - Rooneyjeve pokušaje zaustavila je Chelseajeva obrana
41' - nakon pogotka nije bilo prilika, ManU lako kontrolira ugodnu situaciju
35' - Essienov pokušaj je blokiran
30' - spomenimo da ManU čeka devet godina na pobjedu na Stamford Bridgeu
24' - 0:1 - GOOOOL - Lijepa akcija gostiju, Giggs je prošao lijevom stranom i pronašao Rooneyja koji je bio neumoljiv
19' - još jednom su se domaći navijači uhvatili za glavu, Van der Sar je zaustavio pokušaj Drogbe
15' - Manchester je napokon priprijetio preko Park Ji Sunga, ali Čech nije morao reagirati
7' - Chelsea je bolji, Van der Sar je skinuo udarac Torresa
5' - Drogba je propustio probiti ManU u ranoj fazi utakmice
3' - počelo je čvrsto s obje strane