bundesliga

Sada tek vidimo kakvog je Dinamo stvorio igrača: Dani Olmo se raspucao i matirao Hoffenheim s dva gola u dvije minute

12.06.2020 u 21:22

Bivši Dinamov igrač i španjolski reprezentativac, Dani Olmo, napokon 'diše punim plućima', jer u zadnjim utakmicama kreće od prve minute, samim time puca od samopouzdanja, a sada su ga krenuli i golovi. Već u prvom poluvremenu na gostovanju kod Hoffenheima zabio ih je dva. Bili su to i jedini golovi na utakmici, za pobjedu RB Leipziga 2:0

RB Lepizig ovog je petka gostovao kod Hoffenheima, a Dani Olmo već šestu utakmicu za redom kreće od prve minute.

Očito je trener Julian Nagelsmann stekao puno povjerenje u Španjolca, a što mu pak bivši Dinamov veznjak vraća na najbolji mogući način.

Od devete do 11. minute zabio je dva prekrasna gola.

Prvog nakon duplog pasa s Mukieleom i hrabrog ulaska u sredinu 16-erca te udarca s nekih sedam, osam metara. Gol pogledajte OVDJE.

Drugi je pak zabio nakon što mu je glavom loptu na 12 metara spustio Sabitzer, a ovaj iz voleja pogodio bliži kut. Gol pogledajte OVDJE.

Dakle, Olmo je već sada na zbroju od tri prvenstvena gola, a kako je krenuo možda u drugom dijelu postigne još koji.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić prvo je poluvrijeme odgledao s klupe, no već u 46. minuti novi trener Kaltenbach poslao ga je na teren.

Trener Nagelsmann, koji je u Leipzig stigao baš iz Hoffenheima, svoj bivši klub prestao je 'mučiti' u 78. minuti kada je iz igre izvadio Olma.

Ali kasnije su prijetili Timo Werner, Christopher Nkunku te Amadou Haidara, međutim rezultat se nije mijenjao.