Danas u 20 sati Rusi su protiv Egipta otvorili drugo kolo Svjetskog prvenstva. Nakon slabog prvog poluvremena, Rusija je sretno povela Fathijevim autogolom, da bi oko šezdesete minute zabili još dva. Salah je iz jedanaesterca tek smanjio za Egipat...

Rusija: Akinfejev, Žirkov, Ignaševič, Kutepov, Fernandes, Gazinskij, Zobnin, Čerišev, Golovin, Samedov, Dzjuba

Egipat: El Shenawy, Fathi, Hegazy, Gabr, Shafi, Elneny, Hamed, Salah, Trezegeut, Said, Mohsen

• +3
SP u nogometu, skupina A: Rusija - Egipat Izvor: Profimedia / Autor: N.N.
  • 90’

Kraj utakmice. Rusiji je dugo trebalo da stvori priliku i sretno je povela egipatskim autogolom. Nakon toga se utakmica otvorila i Rusi su u nekoliko minuta zabili još dva gola. Egipat je do kraja tek smanjio

• 89’

Igrat će se još barem četiri minute

• 88’

Samedov se izborio za dobru poziciju u egipatskom kaznenom prostoru, no dva egipatska igrača su uklizala i izbila loptu u korner

• 84’

Žuti karton za Smolova; povlačio je egipatskog igrača

• 81’

Nakon brze ruske akcije lopta je došla do Golovina u egipatskom kaznenom prostoru. Previše je čekao s udarcem, pa je propala potencijalno velika ruska prilika

• 79’

Promjena u Rusiji; izlazi Dzjuba, ulazi Smolov

• 73’

GOOOOL! Salah je iskoristio penal i smanjio!

• 72’

Prekršaj za Egipat. Sudac je pokazao na slobodan udarac izvan kaznenog prostora, Egipat traži jedanaesterac i provjeru snimke. Nakon provjere sudac je pokazao na 11 metara!

• 67’

Trezeguet se oslobodio i s vrha kaznenog prostora pokušao plasirati loptu u rusku mrežu. Udarac je završio malo pored gola