MEĐU OSAM u KUPU

Rudeš prošao Slaven, a treći gol domaćina bio je s više od 60 metara

31.10.2023 u 15:58

Nogometaši Rudeša plasirali su se u četvrtfinale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa nakon što su kod kuće svladali Slaven Belupo 3:1

Rudeš inače i dalje nema ni jednu pobjedu u HNL-u. Nakon trinaest utakmica ima samo tri remija i čak deset poraza.

Rudeš je poveo u 13. minuti. Nakon što je zaustavljen pokušaj Jakova Bašića lopta se odbila do Ivana Pešić koji je zatresao suparničku mrežu za veliko slavlje domaćina.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

No, samo šest minuta kasnije već je bilo 1-1, a efektno je tada pod gredu loptu u domaću mrežu zakucao Juan Bautista Cascini.

U nastavku je Rudeš slomio suparnika tako što je prvo Luka Pavković pogodio u 56. minuti glavom nakon kornera, dok je u 79. spektakularno, sa svoje polovice terena, za 3-1 pogodio Tomislav Srbljinović.

U nastavku utorka još će utakmicu osmine finala odigrati Karlovac 1919 i Osijek.

U srijedu se igraju još dvije utakmice osmine finala, a sastaju se Oriolik - Dinamo (14 sati) i Gorica - Radnik Križevci (16.30 sati). Ostali parovi su: Vukovar 1991 - Lokomotiva (29. studenoga), Varaždin - Istra 1961 (5. prosinca) i Cibalia - Rijeka (5. prosinca).

• +20
SuperSport Hrvatski nogometni kup: Rudeš - Slaven Belupo, 31.10.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL