REMI U TORINU

Rominoj rekordnoj seriji pobjeda došao kraj

03.11.2013 u 23:01

Na gostovanju kod Torina u sklopu 11. kola Serije A nogometaši Rome odigrali su 1-1 i tako pokvarili do tog trenutka stopostotni učinak...

Roma je do ove utakmice imala 10 pobjeda iz isto toliko utakmica i gol razliku 24-1.

I protiv Torina je rimski sastav bio u pobjedničkoj situaciji budući su vodili 1-0 golom Kevina Strootmana iz 28. minute. Kod gola mu je lijepo asistirao Miralem Pjanić, a Strootman je iskosa s lijeve strane s nekih 7, 8 metara pronašao put do mreže.

Torino je uspio izjednačiti u 63. minuti. Strijelac je bio Alessio Cerci, ali je zapravo najveći dio posla obavio Riccardo Meggiorini koji mu je asistirao unutar peterca. Bio je to za Romu prvi primljeni gol u Seriji A nakon nevjerojatne 743 minute, kao i tek drugi ukupno ove sezone.

Tin Jedvaj odgledao je čitavi susret s klupe za Romine pričuve.

Na ligaškoj ljestvici Roma i dalje vodi, a ispred prvih pratitelja Napolija i Juventusa sada ima tri boda prednosti.