U subotnjem ogledu 31. kola MAXtv Prve lige nogometaši Rijeke pobijedili su Inter na Rujevici 2:0 i tako zadržali osam bodova prednosti ispred Dinama na vrhu ljestvice...

Sastav Rijeke: Prskalo - Ristovski, Elez, Župarić, Zuta - Maleš, Mišić - Vešović, Andrijašević, Bezjak - Gavranović

Sastav Intera: Čović - Bosec, Filipović, Komorski, Mesfin - Postonjski, Brlečić, Šarić, Puljić, Polizzi - Kolar

MAXtv Prva liga, 31. kolo:

Rijeka - Inter 2:0 (Gavranović 20, Bezjak 25)

• 90’

Kraj na Rujevici, Rijeci vrlo laka pobjeda i +8 u odnosu na Dinamo

• 74’

Zuta iz slobodnjaka puca visoko iznad gola

• 64’

izlazi Andrijašević, ulazi Gorgon

• 54’

Poništen gol Andrijaševića jer je gurnuo Filipovića prije nego se dokopao lopte

• 45’

Kraj prvog poluvremena

• 43’

sada je i Andrijašević izašao pred Čovića nakon asistencije Maleša, ali i njega zaustavlja gostujući vratar

• 39’

Ristovski se probio desnom stranom i došao pred Čovića, ali udarac iskosa obranio je Interov golman

• 35’

Rijeka niže prilike, sad je Gavranović bio pred Čovićem ali je pucao preko gola

• 29’

Komorski je poklonio loptu Gavranoviću, ali ovaj se u izglednoj poziciji poskliznuo i poslao loptu pokraj gola

• 25’

GOOOOL za Rijeku! Bezjak s bijele točke koristi ponuđeno i domaći sada imaju veliku prednost te igrača više