Jako loše prvo poluvrijeme u Koprivnici. Jedino uzbuđenje se dogodilo u 45. minuti kada je Hoxha zabio možda i gol sezone. U nastavku Rijeka je izjednačila preko Vučkića u 49. minuti. I kad se činilo da će utakmica završiti neodlučeno, Alvarez je isključen zbog prekršaja i Krstanović je iz penala zabio za konačnih 2:1

SLAVEN BELUPO: Čović; Bosec, Zirdum, Soldo, Talys; Marina, Kocijan; Crnac, Mudražija, Hoxha; Krstanović

RIJEKA: Labrović; Smolčić, M. Pavlović, Vukčević; Grgić, Selahi, Alvarez, Vrančić, Ampem; Frigan, Vučkić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +23
Slaven Belupo - Rijeka, 23.10.2022. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade

• 80’

GOOOL!! Krstanović je zabio penal i Slaven vodi 2:1!

• 79’

Kazneni udarac za Slaven! Alvarez je napravio prekršaj na Marinu i sudac je pokazao najstrožu kaznu. Alvarez je isključen

• 75’

Velika prilika za Slaven! Mudražija je našao Marinu koji je imao čistu situaciju za gol, ali nije bio precizan i pucao je pored gola

• 70’

Pao je ritam igre, nema opasnosti i prilika

• 55’

Selahi je pucao s 20 metara, ali nije bio precizan i lopta je otišla preko gola

• 49’

GOOOOL!! Rijeka je izjednačila! Alvarez je našao Vučkića koji je zabio za 1:1

• 45’

Kraj prvog poluvremena

• 45’

GOOOOL!! Slaven je poveo u Koprivnici! Hoxha je zabio spektakularan pogodak za 1:0