Nogometaši Rijeke u 5. kolu Europske lige odigrali su 2:2 na gostovanju kod AEK-a u Ateni. Momčad Matjaža Keka tako je i teoretski izgubila svaku šansu za osvajanje drugog mjesta u skupini D.

AEK: Anestis - Galo, Vranješ, Čigrinskij, Lopes - Galanopoulos, Simoes, Bakakis - Christodoulopoulos, Araujo, Bakasetas

RIJEKA: Prskalo - Vešović, Župarić, Elez, Žuta - Maleš, Bradarić, Pavičić - Acosty, Gorgon, Gavranović

• +14
AEK - Rijeka, nogomet, Europska liga Izvor: Reuters / Autor: ALKIS KONSTANTINIDIS
  • 94’

Kraj utakmice! AEK i Rijeka u Ateni su odigrali 2:2. Rijeka je ovim remijem definitivno izgubila svaku šansu za plasman u šesnaestinu finala Europske lige

• 90’

Črnic ulazi umjesto Pavičića. Igrat će se četiri minute sudačkog dodatka

• 88’

Kad neće Rijeka, hoće AEK. Sad je Araujo bio u prilici, pucao je, ali pogađa prečku

• 86’

AEK i dalje dominira, no čudno je da Rijeka nije preuzela nimalo rizika, da krene po taj odlučujući gol

• 81’

Gavranović je izašao iz igre, na terenu je umjesto njega Puljić

• 70’

AEK i dalje dominira, no Rijeka je ipak uspjela donekle povezati svoje redove. Kek je sada u igru uveo Kvržića, izašao je Acosty

• 62’

AEK je opasno pritisnuo, Rijeka se panično brani. Sad je Araujo zabio, ali njegov je gol poništen jer je napravio prekršaj na Žuti

• 55’

GOOOL!!! AEK je izjednačio na 2:2! Zabio je Lazaros Christodoulopoulos nakon loše intervencije Rijekinog golmana Prskala. Pokušao je izbiti jednu loptu nakon ubačaja iz slobodnog udarca, nije to učinio kako treba te Christodoulopoulos lako zabija u prazan gol

• 50’

AEK je od prve minute nastavka krenuo silovito, pritisnuo je Rijeku na njezinoj polovici terena