Rijeka je u prvom poluvremenu bila opasnija momčad i Pjaca je u 45. minuti promašio kazneni udarac. U nastavku smo gledali ludu utakmicu, prvo je Jurić za Goricu promašio penal (52'), ali onda je Obregon čak dvaput s bijele točke bio precizan (66', 75') za konačnih 2:0

GORICA: Banić - Leš, Maloča, Krizmanić, Štiglec - Munksgaard, Soldo, Mrzljak, Mitrović - Matavž, Jurić

RIJEKA: Labrović - Veiga, Galešić, Radeljić, Smolčić - Selahi - Pašalić, Hodža, Janković, Pjaca - Marić

22. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rijeka 0:2 (Obregon 11m, 75') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
22. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rijeka 0:0 (Promašen penal Jurića, 53') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX sport
22. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rijeka 0:0 (Promašen penal Pjace, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +30
Gorica - Rijeka, SuperSport HNL, 11.2.2024. Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic
22. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rijeka 0:0 (Prilika Jankovića, 16') Izvor: Pixsell / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 9 minuta sudačke nadoknade

• 88’

Ivanović je ušao umjesto Selahija

• 83’

Rijeka kontrolira ritam igre i mirno privodi utakmicu kraju

• 82’

Izmjena kod Gorice, Ilečić će zamijeniti Jurića

• 75’

GOOOOOOL!! Obregon je opet siguran iz penala i Rijeka vodi 2:0!

• 74’

Ovo je nevjerojatno! Pjaca je srušen u šesnaestercu i sudac je po četvrti put pokazao na najstrožnu kaznu!

• 69’

Dvostruka promjena kod Gorice, Blummel i G.Rukavina su ušli umjesto Leša i Solde

• 66’

GOOOOOOL!! Obregon je siguran s bijele točke i Rijeka vodi 1:0! Luda utakmicu u Gorici