Od 19 sati u Koprivnici se igrala druga subotnja utakmica 10. kola Hrvatski Telekom Prve lige, Slaven Belupo i Rijeka 1:1.

Slaven Belupo: Marković, Međimorec, Vidović, Pejić, Bouadla, Purić, Katić, Vrljičak, Bistrović, Musa, Trebotić

Rijeka: Prskalo, Vešović, Župarić, Elez, Zuta, Bradarić, Maleš, Kvržić, Mišić, Heber, Gavranović

• +8
Slaven Belupo - Rijeka, 10. kolo HT Prve lige, 2017/18. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak / CROPIX
  • 90’

Kraj

• 90’

Acosti je u trećoj minuti sudačke nadoknade izašao pred Markovića, a ovaj mu je skinuo zicer

• 85’

Rijeka je djelovala izgubljeno, ali se u posljendjim minutama sredila te pritisnula domaćina

• 81’

Pejić petom za Kendeša koji sam sa 15 metara preko grede, Rijeka se izvukla

• 78’

GOOOL Poslije kornera Pejić je prenesao loptu na drugu vratnicu gdje ju je s par metara u mrežu ugurao usamljeni Međimorec

• 75’

Napokon je Slaven složio lijepu akciju, Pejić je proslijedio loptu za Kendeša kojem je s desna iskosa u udarca ušao Prskalo i skrenuo loptu u korner

• 68’

Pogodak je totalno šokirao domaćina koji više nikako ne može povezati redove te uzvratiti gostima

• 59’

GOOOL Zuta je napravio veliki posao, prvo se izborio za loptu, pa u nastavku akcije spustio Heberu na 15-ak metara koji je pucao, a lopta je prošla kroz ruke i noge Markovića, kiks golmana