Rijeka je od početka dobro krenula u utakmicu i to su okrunili golom Bande u 13. minuti za 1:0. U drugom poluvremenu gosti su nastavili u istom ritmu i bizarnim autogolom Škaričića u 53. minuti su povećali vodstvo i upisali bitna tri boda

VARAŽDIN: Zelenika - Vukčević, Škaričić, Pellumbi, Boršić - Mitrovski, Postonjski, Pilj - Jelenić, Šego, Drožđek

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Dilaver, Mitrović, Čabraja - Selahi - Yasane, Fruk, Janković, Banda - Ivanović

16. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Rijeka 0:2 (Škaričić, 53') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
16. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Rijeka 0:1 (Banda, 13') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +3
Varaždin - Rijeka, SuperSport HNL, 25.11.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Damir Spehar/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 84’

Obregon je primio loptu na petercu i atraktivno je petom pucao po golu, ali Zelenika je siguran

• 76’

Goda je dobio žuti karton na klupi zbog prigovora i to mu je treći žuti karton tako da će propustiti sljedeću utakmicu protiv Osijeka na Opus Areni

• 76’

Smirio se ritam igre, Rijeka ima sigurno vodstvo i mirno privodi utakmicu kraju

• 75’

Dvostruka promjena kod Rijeke, Petrović i Obregon su ušli umjesto Jankovića i Ivanovića

• 74’

Domjanić je ušao umjesto Droždeka

• 63’

Sopić radi promjene, Alen Grgić i Veldin Hodža zamijenit će Yansanea i Bandu

• 59’

Zamjene kod Varaždina, Banovec i Belcar umjesto Škaričića i Pilja

• 53’

GOOOOOOL!! Rijeka je povećala prednost protiv Varaždina! Fruk je ubacio loptu u šesnaesterac, Škaričić je nespretno reagirao i zabio je autogol za 2:0