Na otvaranju grupne faze Europske lige nogometaši Rijeke izgubili su na Rujevici od grčkog AEK-a rezultatom 1:2 i tako ostali bez važnih bodova u borbi za prolazak dalje iz skupine D...

Sastav Rijeke: Prskalo - Vešović, Župarić, Elez, Zuta - Bradarić, Mišić - Kvržić, Gorgon, Heber - Gavranović

Sastav AEK-a: Anestis - Ćosić, Lopes, Vranješ, Bakakis - Simoes, Johansson - Christodoulopoulos, Mantalos, Klonaridis - Livaja

Europska liga, skupina D:

Rijeka - AEK 1:2 (Elez 29 / Mantalos 16, Lazaros 62)

• +4
Europska liga: Rijeka - AEK Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice, poraz Rijeke na Rujevici, bit će teško proći dalje u ovoj skupini

• 90’

Četiri minute sudačke nadoknade

• 85’

Još jednom je zaprijetio Acosty, ali poslao je loptu visoko iznad gola

• 79’

Heber je zaprijetio glavom nakon ubačaja Vešovića, ali otklonila je opasnost obrana AEK-a

• 79’

Kakva prilika za Rijeku! Acosty je ušao u igru i okomito se probio kroz obranu gostiju, no udarac mu je bio neprecizan

• 72’

Mišić je imao priliku iz slobodnjaka na rubu 16-erca izjednačiti, ali pucao je u živi zid

• 71’

Lazaros Christodoulopoulos! Strahovit udarac u bliži kut iz punog trka s desne strane odlazi malo iznad grede