U drugoj utakmici 30. kola MAXtv Prve lige vodeća Rijeka na Rujevici dočekuje trećeplasirani Osijek (Arenasport 3, 20 sati). Domaćin je poveo već u 11. minuti golom Bezjaka iz jedanaesterca, a u 90. je također s bijele točke pobjedu potvrdio Andrijašević. Osijek je u drugom poluvremenu igrao s desetoricom igrača jer je isključen Ejupi

RIJEKA: Prskalo - Ristovski, Župarić, Elez, Zuta - Mišić, Bradarić - Vešović, Andrijašević, Bezjak - Gavranović

OSIJEK: Malenica - Matas, Lukić, Barać, Barišić - Lesjak, Mioč, Škorić - Perošević, Ejupi, Boban

• 93’

Utakmica Rijeke i Osijeka je završena. Domaćin je golovima Bezjaka i Andrijaševića, oba iz penala, pobijedio 2:0. Rijeka sada ima velikih osam bodova prednosti ispred Dinama

• 90’

GOOOOOOL! Za vodstvo 2:0 i pobjedu Rijeke iz jedanaesterca zabija Franko Andrijašević

• 89’

Novi jedanaesterac za Rijeku! Škorić u šesnaestercu ruši Vešovića

• 85’

Izlazi Gavranović, a u momčadi Rijeke ušao je Mate Maleš

• 82’

Pušić je požutio zbog prekršaja, bilo je to bespotrebno odgurivanje rukom

• 80’

Osijek se u samoj završnici otvorio, pokušava zaprijetiti, no za sada bez uspjeha

• 74’

Čim je ušao u igru Črnic se našao u prilici za gol. No, traljavo je pucao i Malenica je lako obranio taj pokušaj

• 73’

Bezjak zbog ozljede izlazi iz igre, u momčadi Rijeke sada je Črnic

• 69’

Andrijašević je sve sjajno odradio, ukrao loptu, ušao u šesnaesterac, izvrsno pucao, ali Osijekov golman Malenica brani taj pokušaj..

• 65’

Dvostruka izmjena u Osijeku - Mioč izlazi, ulazi Knežević. Izlazi i Boban, a umjesto njega je u igri Pušić... Gosti se nekako moraju braniti jos 25 minuta