Rijeka zimski prijelazni rok provodi obnavljajući kadar. Čini se da jedan posao koančno dolazi kraju.
Kako prenosi Novi list, radi se o Dimitriju Legbu. Trenutačna situacija jest da je sve dogovoreno i da se samo čeka odobrenje vize. Poslovi s igračima iz afričkih zemalja znaju potrajati zbog administrativnih i birokratskih procedura, no dogovor je postignut.
Legbo iza sebe ima vrlo dojmljivu sezonu u finskom Interu. U dresu tamošnjeg prvoligaša upisao je 37 nastupa, a iako je nominalno lijevi bek, veći dio sezone igrao je na poziciji lijevog krila. Učinkovitost mu je bila na visokoj razini - 15 pogodaka i sedam asistencija.
Takvi brojevi jasno objašnjavaju zašto se oko Legba stvorila dodatna gužva na tržištu, ali Rijeka je bila najkonkretnija i posao brzo privela kraju.
Dolaskom Bjelokošćanina lijeva strana hrvatskog prvaka trebala bi dobiti ozbiljan dodatak. Podsjećamo, jedan krilni napadač već je ranije došao na Rujevicu ovog siječnja, a to je bio Gruzijac Tornike Morchiladze.
