Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
Malonogometaši Rijeke pregazili su Futsal Dinamo 7:1 u uzvratnoj utakmici finala SuperSport malonogometnoga Kupa i tako nadoknadili 1:4 iz prve utakmice.
Nošeni glasnom podrškom svojih navijača, Riječani su na poluvremenu imali 2:0 golovima Rosića u 12. i Husarića u 19. minuti.
Rosić je svojim drugim golom u 27. minuti zabio za velikih 3:0, a onda je na scenu stupio Husarić, koji je u 30. i 31. minuti majstorski doveo Rijeku u vodstvo 5:0. Vrijedi istaknuti da je Husarić par minuta ranije brutalno startao na Tihomira Novaka, ali se izvukao samo sa žutim kartonom.
Gosti su se vratili u život golom Filipa Novaka odmah u 31. minuti i tražili su gol za produžetak, ali sve je bilo gotovo nakon što su četiri minute prije kraja ostali s igračem manje nakon isključenja Mužara. Suton je dvije i pol minute prije kraja zabio za 6:1, onda 39 sekundi prije kraja u prazan gol za konačnih 7:1 i donio Rijeci prvi Kup u povijesti.
