Na prepunoj Rujevici igrala se uzvratna utakmica play-offa Lige prvaka. Rijeka je bila domaćin pirejskom Olympiacosu, koji je nakon pobjede u prvoj utakmici (2:1), slavio i u uzvratu 1:0

RIJEKA: Sluga - Martić, Župarić, Elez, Vešović - Maleš, Mišić, Bradarić - Heber, Gorgon - Gavranović

OLYMPIACOS: Kapino - Elabdeallaoui, Vuković, Retsos, Koutris - Gillet, Romao - Carcela, Odjidja, Marin - Ben

• 90’

Kraj utakmice na Rujevici; veliko svalje Olympiacosa a rijeci za utjehu ostaje nastup u Europskoj ligi

• 89’

Nakon slobodnjaka Mišića, Heber je odlično pucao glavom ali je lopta otišla koji centimetar preko gola; igrat će se četiri minute nadoknade

• 89’

Zbog nesportskog ponašanja Carcela je dobio žuti karton

• 86’

Sebižuti karton zbog udaranja Kvržića

• 86’

Heberov udarac iskosa, s lijeve strane, ali prohujalo je kraj gola

• 83’

Ben je izašao sam pred Prskala, ali Rijekin vratar odlično se postavlja i ostaje 0:1

• 80’

Romao je izašao, Fortounis ušao

• 79’

Oldična akcija Rijeke, Matei je izašao sam na Kapina, ali nije priliku realizirao