RUDEŠ SPASIO BOD

Remi u Zaprešiću dodatno zakomplicirao borbu za opstanak!

23.04.2018 u 18:00

U dvoboju 31. kola HT Prve lige nogometaši Intera i Rudeša odigrali su u Zaprešiću 1:1, a gosti su time povećali svoju prednost ispred Istre na dva boda...

Rudeš vodi grčevitu borbu za opstanak s Istrom i Cibalijom ove sezone, a dobri rezultati u posljednje vrijeme gurnuli su ga na osmo mjesto, no definitivno još uvijek nije prebrinuo sve brige.

• +8
Rudeš - Lokomotiva 1:2, 30. kolo HT Prve lige, 18.4.2018. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL

Ovog ponedjeljka u Zaprešiću uspjela je zagrebačka momčad još jednom ostati neporažena i tako ostaviti Istru na distanci uoči posljednjih pet utakmica domaćeg prvenstva.

Bio je to susret koji nije obilovao prilikama, a Inter je poveo u 80. minuti, zahvaljujući pogotku Vinka Blaževića glavom nakon kornera.

Inter - Rudeš 1:0 (Blažević 80) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Rudeš se nije predavao i došao je na svoje samo dvije minute kasnije, kada je Fazli dobro pratio akciju suigrača i poentirao iz blizine.

Inter - Rudeš 1:1 (Fazli 82) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Do kraja susreta gosti su pokušali doći i do pobjede, no mreže su mirovale, što znači da je Inter očuvao svoje peto mjesto na ljestvici, a Rudeš je i dalje s dva boda prednosti ispred Istre koja ga slijedi...

Inter - Rudeš, izjave trenera Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

HT Prva liga, 31. kolo:

Inter – Rudeš 1:1 (Blažević 80 / Fazli 82)

Inter - Rudeš 1:1 (31. kolo 2017./18., 23.4.), sažetak Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Inter Zaprešić-Rudeš1:1
Cibalia-Slaven Belupo1:3