KUP KRALJA

Real trećim golom dokrajčio očajnu Barcu

26.02.2013 u 20:44

Camp Nou svjedoči još jednom mitskom ogledu Barcelone i madridskog Reala. Rijeć je o uzvratnom ogledu Kupa kralja, a obzirom da je prvi ogled završio 1:1, jasno je da u uzvratu nitko nema pravo kalkulirati

Real bi trebao napasti Barcelonu u uzvratu kupa jer se nakon prvog susreta nalazi u minusu, budući da su Katalonci u Madridu remizirali i zabili gol u gostim

a, no napasti Barcelonu gotovo je nemoguće - prvo im treba uzeti loptu. Trener 'kraljevskog kluba' Jose Mourinho ostavio je hrvatskog reprezentativca Luku Modrića na klupi. Tekstualni prijenos pratite na tportalu.

Barcelona - Real Madrid 1:3

KRAJ UTAKMICE
89' gol za Barcu. Ubacio se Jordi Alba i iz blizine pogodio

84' Luku Modrića nećemo vidjeti na ovoj utakmici, jer je Mourinho napravio sve tri izmjene
80' ulazimo u samu završnicu utakmice.
74' Barca je izgubila potpuno igru i samo je pitanje kojim će rezultatom završiti utakmica, a prolazak Reala je neupitan
67' nakon izvedenog kornera Varane je bio najviši u zraku i pogodio za visoko vodstvo Reala

67' gool za Real 0:3

57' brzi protunapad Reala koji je povukao Di Maria čiji je udarac spasio Pinto, no lopta se odbila do Ronalda koji iz blizine pogađa
57' goool za Real, strijelac Ronaldo!!

52' sjajna prilika za Barcu, ali i još bolja obrana Lopeza. Busquets je tukao iz voleja, a Lopez obranio krajnjim naporom
50' bljesnula je akcija Reala, u prostor je dobio loptu Coentrao koji puca iskosa s lijeve strane no direktno u Pinta
46' krenulo je i drugih 45 minuta
45' završilo je prvo poluvrijeme

41' opasna prilika za Real, uklizao je na ubačenu loptu Sergio Ramos, ali je bio prekratak
39' iz slobodnog udarca tukao je Messi, ali malo pored gola
37' kuha se pred golom Reala. Iniesta je srušen na rubu kaznenog prostora.
34' sporna situaciju u kaznenom prostoru Reala, Alonso je tijelom srušio Pedra, no sudac nije svirao najstrožu kaznu
27' dugo su domaćini pleli mrežu oko šesnaesteraca Reala da bi akciju završio Iniesta udarcem sa 16 metara, ali neprecizno
25' diže se Barcelona, sve jače pritišće
21' gol Ronalda kao da je paralizirao domaće igrače i trenutno gledamo laganu inicijativu gostiju iz Madrida
18' Ronaldo puca sa nekih 30 metara, ali neprecizno
14' samo koji trenutak kasnije pad u kaznenom prostoru Reala, pao je Fabregas, ali sudac nije svirao jedanaesterac
13' 0:1 Ronaldo iz jedanaesterca
12' Pique je srušio Ronalda u kaznenom prostoru Barcelone! Jedanaesterac za Real Madrid!

10' nakon uvodnog visokog tempa Barce, Real je pohvatao konce igre i smirio domaćine
4' dosta jak pritisak Barcelone u uvodnim trenucima, no gosti iz Madrida zasad bez problema zaustavljaju Barcine napade
2' sjajan početak Barcelone. Pedro se na desnoj strani oslobodio čuvara, ubacio u petarac do Messija koji desnom nogomet gađa malo pored gola
1' započela je utakmica na ispunjenom Camp Nouu