liga prvaka

Real s nadahnutim Modrićem deklasirao Romu, Kovaču pobjeda, Vlašić spasio CSKA

19.09.2018 u 22:55

U večernjim utakmicama ove srijede u Ligi prvaka Real, Bayern, Manchester United i Juventus upisali su očekivane pobjede, dok je Lyon priredio senzaciju kod Manchester Cityja...

Real Madrid krenuo je u obranu naslova europskog prvaka sigurnim trijumfom protiv Rome. Potpuno inferiorni Talijani uspješno su se branili tek u početnim minutama susreta, da bi Isco iz slobodnjaka u 45. minuti napokon zabio i omogućio madridskim zvijezdama lakše drugo poluvrijeme.

Luka Modrić startao je od prve minute i imao čitav niz dobrih poteza na travnjaku, a u 58. minuti asistirao je Garethu Baleu za drugi gol, dok je potkraj susreta Mariano Diaz postavio konačnih 3:0.

Do sigurne pobjede stigao je i Bayern Nike Kovača koji je golovima Lewandowskog i Sanchesa slomio Benficu u gostima.

Juventus je pak u utakmici s kontroverznim isključenjem Cristiana Ronalda s igračem manje pobijedio Valenciju zahvaljujući dva gola Pjanića, a Mario Mandžukić odigrao je cijeli susret.

• +3
Liga prvaka, srijeda, 1. kolo Izvor: Profimedia / Autor: N.N.

Nikola Vlašić upisao je pak asistenciju za moskovski CSKA, a onda iz penala u sudačkoj nadoknadi izjednačio za konačnih 2:2 kod Viktorije Plzen.

Manchester United golovima Pogbe i Martiala s 3:0 je svladao Young Boys, ali je zato Manchester City iznenađujuće izgubio kod kuće od Lyona 2:1. Gostima su veliki trijumf donijeli golovi Corneta i Fekira...