SLAVLJENIČKI

Real razbio Granadu, Modrić asistirao, Ronaldo proslavljao Zlatnu loptu

07.01.2017 u 15:05

Nogometaši Real Madrida na svom su Santiago Bernabeu s uvjerljivih 5:0 svladali pretposljednju Granadu u prvoj utakmici subotnjeg programa 17. kola španjolskog nogometnog prvenstva...

Već nakon pola sata igre bilo je potpuno jasno da se Granada ne može nositi s vodećom momčadi prvenstva, a na semaforu je pisalo 4:0 pa konačan rezultat zapravo može zadovoljiti goste koji su u drugih 60 minuta utakmice primili samo jedan gol.

Granadu je načeo Isco golom u 12. minuti. Slijedili su pogoci Benzeme (20) i Cristiana Ronalda (27), prije nego što je Isco u 31. minuti postigao svoj drugi gol na asistenciju kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića koji je odigrao cijelu utakmicu.

U drugom poluvremenu je za konačnih 5:0 zabio Casemiro u 58. minuti.

Utakmica je imala i slavljenički karakter, proslavljala se četvrta Zlatna lopta Cristiana Ronalda! Najboljem nogometašu današnjice 'poklonili' su se i nekadašnji Realovi osvajači Zlatne lopte, pa su tako svečani špalir činili velikani poput Raymonda Kope, Zinedinea Zidana, Louisa Figa i originalnog Ronalda

Cijeli je stadion bio 'obojen' u zlatno, Ronaldo je pozirao fotografima sa svojim Zlatnim loptama, a uz sve to je i zaigrao u zlatnim kopačkama...