Napoli je rano poveo preko Simeonea u 9. minuti, ali Real je ekspresno odgovorio golovima Rodryga (11') i Bellinghama (22') za 2:1. U nastavku gosti su brzo izjednačili preko Anguisse (47'), ali onda je prvo mladi Paz (84') spektakularnim pogotkom zabio za novo vodstvo i Joselu se u sudačkoj nadoknadi upisao u strijelce za konačnih 4:2

REAL MADRID: Lunin - Carvajal (c), Rüdiger, Alaba, Mendy - Valverde, Kroos, Ceballos - Bellingham - Diaz, Rodrygo

NAPOLI: Meret - Di Lorenzo (c), Rrahmani, Natan, Jesus - Anguissa, Lobotka, Zielinski - Politano, Simeone, Kvarackelija

• Galatasaray - Man.United 3:3 (Garnacho, 11', Fernandes, 18', Ziyech, 29', 62', Mc Tominay, 55', Akturkoglu, 71')
  • Sevilla - PSV 2:3 (Ramos, 24', En Nesry, 47', Saibari, 68', Gudelj AG, 81', Pepi, 92')
  • Arsenal - Lens 5:0 (Havertz, 13', Jesus, 21', Saka, 24', Martinelli, 27', Odegaard, 46')
  • Benfica - Inter 3:3 (Joa Mario, 5', 13', 34', Arnautović, 53', Frattesi, 58', A. Sanchez 11m, 72')
  • Bayern - FC Copenhagen 0:0
  • Braga - Union Berlin 1:1 (Gosens, 42', Djalo, 51')
  • Real Sociedad - RB Salzburg 0:0
  • +13
Real Madrid - Napoli, Liga prvaka, 29.11.2023. Izvor: EPA / Autor: JUANJO MARTIN
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOL!! Real povećao vodstvo protiv Napolija! Bellingham je prekrasnim pasom na drugoj stativi našao Joselua koji je hladnokrvno pospremio loptu u mrežu za 4:2

• 90’

Igrat će se još minimalno 6 minuta sudačke nadoknade

• 84’

GOOOOOL!! Real je još jednom preuzeo vodstvo! Mladi Paz je opalio s distance i zabio je spektakularan gol za 3:2!

• 79’

Prilika za Real! Joselu je ispratio ubačaj u šesnaesterac i pucao je glaovm malo pored gola

• 75’

Mendy je pao u šesnaestercu i Real traži penal, ali sudac je rekao da se igra nastavi

• 68’

Osmihen je zabio gol, ali je poništen zbog zaleđa

• 65’

Elmas je ušao umjesto Zielinskog

• 62’

Joselu je ispratio ubačaj u šesnaesterac i iz odlične pozicije je pucao preko gola