nije u formi

Real proigrao i pobijedio Alaves tek nakon što je Modrić izašao iz igre

02.04.2017 u 18:40

Real Madrid je u 28. kolu španjolskog prvenstva na svom terenu pobijedio Alaves 3:0. 'Kraljevi' su otpor žilavih gostiju slomili tek u samoj završnici utakmice, a Luka Modrić zamijenjen je već u 68. minuti

Real je teškom mukom došao do bodova protiv čvrstog Alavesa, iako je rezultat na kraju bio uvjerljiv, 3:0.

No, još u 85. minuti bilo je tek 1:0 za 'kraljevski klub' koji se poprilično mučio. Čini se kako naš Luka Modrić nije u dobroj formi, djelovao je vrlo nesigurno u veznome redu, često griješio, krivo dodavao, a ni trkački nije bi na dosadašnjoj razini. Sve se to osjetilo na igri Reala, pa ga je Zinedine Zidane iz igre izvadio već u 68. minuti utakmice, a umjesto njega je ušao Mateo Kovačić.

Real je u vodstvo u 31. minuti doveo Karim Benzema, a onda je tek u 85. minuti za 2:0 pogodio Isco. Na konačnih 3:0 je povećao Nacho u 88. minuti.

U ranije odigranoj utakmici Sevilla i Sporting Gijon su igrali bez pobjednika 0:0, a za gostujuću momčad nije nastupio Duje Čop