NA RADOST BARCELONE

Real poveo pa doživio šok na Bernabeuu!

02.03.2015 u 00:18

Nogometaši Real Madrida nisu uspjeli pobijediti na domaćem terenu Villarreal u 25. kolu Primere. Dvoboj je završio 1:1, s čim je najzadovoljnija Barcelona kojoj je ponovo otvorena prilika da u El Clasicu za tri tjedna preuzmeo vodstvo na ljestvici...

Ancelottijeva momčad uspjela je povezati tri pobjede nakon debakla protiv Atletica, ali u prvoj jačoj utakmici ponovo je kiksala. Protiv neugodnog Villarreala na Bernabeuu 'kraljevski klub' tražio je trijumf kojim bi očuvao sigurnu prednost na vrhu, no nije ga dobio.

Real je bio taj koji je vodio od 54. minute pogotkom Cristiana Ronalda s bijele točke, no gosti su prijetili i bilo je jasno da bi mogli iznenaditi ako Real ne zabije još jednom. U 64. minuti Gerard Moreno ostao je sam na rubu kaznenog prostora i oštrim udarcem po zemlji savladao Casillasa.

Do kraja dvoboja domaći su pokušali sve ne bi li postigli pobjednički pogodak, ali Sergio Asenjo na golu Villarreala je briljirao. S druge strane Vietto je u dva navrata mogao donijeti pobjedu gostima, no ostalo je 1:1.

Nakon ovog kiksa prednost Reala smanjena je na samo dva boda u odnosu na Barcelonu, čime se opet pojavila mogućnost smjene na vrhu u El Clasicu koji je na rasporedu za tri tjedna na Camp Nouu.