ŠESTICA KRALJEVA

Real odgovorio Barci rapsodijom u La Coruni i to bez najvećih zvijezda

26.04.2017 u 23:43

Real Madrid je stigao do uvjerljive pobjede na gostovanju u La Coruni kod Deportiva 6:2, i to bez najvećih zvijezda, te se izjednačio na vrhu prvenstvene ljestvice s Barcelonom koja ima utakmicu više

Poslije Barcelone koja je isprašila Osasunu na gotovo jednak način se Real obračunao s Deportivom koji mu je nekada u prošlosti znao zagorčati život. No danas su neka druga vremena i 'kraljevi' su protutnjali stadionom Riazor.

Zinedine Zidane je odmarao Cristiana Ronalda, Luku Modrića i Karima Benzemu, zbog suspenzije je izostao Sergio Ramos, a zbog ozljede Gareth Bale, no Real je pružio sjajnu predstavu. Odlično je igrao i Mateo Kovačić koji je sudjelovao u akcijama kod dva gola.

• +7
Deportivo - Real Madrid, 34. kolo prvenstva Izvor: Reuters / Autor: MIGUEL VIDAL

Goati su poveli već nakon 53 sekunde, a zabio je Alvaro Morata. Isco je u sedmoj minuti pogodio vratnicu, a isto je učinio i Asensio u 12 minuti. Na 2:0 povisio je James Rodriguez u 13. minuti, a akciju uoči gola poveo je Kovačić.

James je zabio i u 66. minuti, a golove za Real postigli su i Lucas Vazquez (44), Isco (77) i Casemiro (87).

Za Deportivo striejlci su bili Florin Andone (35) i Joselu (84).