NEUVJERLJIVI KRALJEVI

Real izgubio od Levantea!

18.09.2011 u 22:44

Madridski Real više nije vodeća momčad španjolskog nogometnog prvenstva. S trona ih je skinuo Levante koji je na svom terenu slavio rezultatom 1:0

Prošlog prosinca Real je u Madridu sa 8:0 isprašio Levante i nema sumnje da su igrači manjeg kluba iz Valencije to itekako dobro zapamtili.

U odnosu na Maksimir sa Lige prvaka Mourinho je u prvi sastav umjesto Ronalda i Özila stavio Kaku i Khediru, no u prvom djelu mreže se nisu tresle. Sudac je zbog zaleđa pepea poništio gol Benzeme, a u 40. minuti Khedira je naivno zaradio crveni karton i Levante je nanjušilo priliku.

Drugi dio odigrao je i Ronaldo, ali u 68. minuti pjevnula je opasna kontra domaćina koji je znao kako iskoristiti igrača više. U 68. minuti sjajno je povukao Javi Venta i dodavanjem petom izbacio cijelu Realovu obranu. Arouna Kone je stigao udahnuti i zabiti Casillasu za veliku pobjedu. Real nije odgovorio na izazov i sada na ljestvici ponovno gleda Barcelonina leđa.