DRAMA U DERBIJU

Real ispustio pobjedu, 'žuti' ostali na vrhu Primere!

04.10.2015 u 22:23

Nogometaši Reala odigrali su u 7. kolu Primere na teškom gostovanju kod gradskog rivala Atletica 1:1 i tako propustili preteći Villarreal na vrhu. Luka Modrić bio je odličan, a Mateo Kovačić ušao je u drugom dijelu s klupe...

Nakon razočaravajućih 0:0 protiv Malage prošle subote, Real je i ove nedjelje remizirao, u utakmici u kojoj je vodio sve do samog kraja. Derbi 7. kola na Calderonu je umalo pripao gostima, no u završnici su domaći navijači došli na svoje, a Atletico je izbjegao poraz koji mu je tijekom cijelog susreta prijetio.

Bila je to tipična tvrda utakmica gradskih suparnika u kojoj je Diego Simeone na kraju ipak došao na svoje. Real je bio taj koji je rano vodio, golom Karima Benzeme na dodavanje Carvajala u 9. minuti. Atletico je mogao izjednačiti u 22. minuti, no Keylor Navas zaustavio je penal Griezmanna i gosti su otišli s prednošću na odmor.

U drugom dijelu Atletico je na sve načine pokušavao izjednačiti i to mu je konačno uspjelo u 84. minuti, zahvaljujući pojačanju iz Villarreala, Argentincu Viettu koji je ušao s klupe i postavio konačni rezultat.

Vietto je na taj način pomogao i svom bivšem klubu, jer je Villarreal unatoč porazu od Levantea iznenađujuće i dalje vodeća momčad Primere, s bodom više ispred Celte, Barcelone i Reala te tri ispred Atletica.

Atletico Madrid 1-1 Real MadridAll Goals

Posted by OurMatch.net on 4. listopad 2015

Luka Modrić u madridskom derbiju igrao je svih 90 minuta i bio je vrlo dobar, dok je Mateo Kovačić nastavio svoju seriju nastupa ulaskom u završnici susreta umjesto Benzeme.