LIGA PRVAKA

Real brzim golovima sve riješio, Roma može žaliti!

08.03.2016 u 20:10

U prvim uzvratnim utakmicama osmine finala Lige prvaka Real Madrid i Wolfsburg obranili su svoju prednost i plasirali se među osam najboljih ekipa elitnog klupskog nogometnog natjecanja...

Sastav Reala: Navas, Danilo, Ramos, Pepe, Marcelo, Casemiro, Modrić, Kroos, James, Bale, Ronaldo

Sastav Rome: Szczesny, Florenzi, Manolas, Zukanović, Digne, Pjanić, Keita, Salah, Perotti, Shaarawy, Džeko

Liga prvaka, osmina finala

Real M. – Roma 2:0 (Ronaldo 64, James 67), prva utakmica 2:0

Tijek utakmice

Kraj - Real je kaznio promašaje i ide u četvrtfinale
87' - Perotti puca, Navas je nesavladiv!
70' - novi čisti zicer, ali Ronaldo promašuje cijeli gol
67' - goool za Real! Ovaj put je Ronaldo proigrao Jamesa koji ulazi s lijeve strane i zabija u suprotni kut
64' - goool za Real! Kaznio je promašaje gostiju! Modrić je odigrao na Vazqueza, ovaj pronašao Ronalda koji je zabio iz blizine

58' - Modrićev jaki udarac odlazi malo pokraj gola
57' - Manolas! Puca iz okreta iz blizine, Navas opet brani!
56' - Florenzi snažno puca, Navas odlično brani
50' - opet Salah sam pred golom i opet je promašio!
Poluvrijeme - nema golova, a trebalo ih je biti...Roma može posebno žaliti, jer ganja zaostatak iz prve utakmice
40' - prijeti i Casemiro, ali Szczesny brani
34' - Modrić gurnuo loptu kroz noće Pjanića, Bale proigrao Ronalda, a Szczesny opet brani iz blizine!
31' - odična prilika za Ronalda, ali Szczesny brani njegov oštar udarac
28' - nova velika šansa za Romu! Salah je izašao sam pred Navasa i nije ni on uspio pogoditi okvir gola!
21' - Modrićev snažni dalekometni udarac Szczesny je uspio odbiti
14' - veliki promašaj Džeke! Sam pred Navasom puca pokraj gola
11' - Ronaldo neprecizan iz slobodnjaka
5' - opasan ubačaj Florenzija nije pronašao nikog
1' - dvoboj u Madridu je počeo

Nakon 2:0 pobjede Reala u Rimu, pred Romom je nemoguća misija u uzvratu osmine finala Lige prvaka. Spalettijeva momčad pokušat će kreirati veličanstveni preokret, dok će Zidaneovi izabranici težiti lakoj i uvjerljivoj pobjedi. U prvih 11 vratio se Modrić nakon ozljede, Kovačić čeka priliku s klupe...

Sastav Wolfsburga: Casteels, Träsch, Knoche, Dante, Rodriguez, Gustavo, Guilavogui, Schürrle, Arnold, Draxler, Kruse

Sastav Genta: Sels, Asare, Gershon, Nielsen, Dejaegere, Matton, Kums, Neto, Rafinha, Simon, Miličević

Wolfsburg – Gent 1:0 (Schurrle 74), prva utakmica 3:2

Kraj - Wolfsburg je obranio prednost i odlazi u četvrtfinale
74' - goool za Wolfsburg! Schurlle sve rješava, Gent je slomljen!
56' - Luiz Gustavo prijeti nakon prekida, Sels spreman
Poluvrijeme - vrijeme ide u korist Wolfsburga, ali Gent se još nije predao
30' - dobrih pola sata Genta koji ne popušta i traži povratak u igru
13' - Kruse iz okreta puca malo pokraj gola
7' - Miličeviću prva prilika, ali puca pokraj gola
5' - 'vukovi' drže loptu u kontroliraju susret
1' - dvoboj u Wolfsburgu je počeo

Može li mali belgijski klub kreirati još jednu senzaciju? Nakon što je prošao skupinu, Gent je bio na rubu ispadanja kada je Wolfsburg u prvoj utakmici poveo 3:0, no zabio je dvaput i ostao u igri za prolazak dalje. Draxler i društvo pokušat će potvrditi da su bolja i kvalitetnija momčad ove srijede na svom terenu, ali morat će biti oprezni, jer Belgijanci se ne šale.