SVLADAN LAS PALMAS

Real bez Modrića napokon do pobjede: Asensio zabio strašan gol!

05.11.2017 u 22:34

U 11. kolu Primere nogometaši Real Madrida pobijedili su na Santiago Bernabeuu Las Palmas rezultatom 3:0, a Luka Modrić susret je odgledao s klupe...

Nakon razočaravajućih poraza protiv Girone i Tottenhama očekivalo se da će Zidane napraviti pregršt rošada u momčadi ove nedjelje protiv Las Palmasa, ali na klupi je od standardnih ofenzivnih prvotimaca ostao samo Luka Modrić, a umjesto njega ubacio je francuski trener Marca Asensija i to se pokazalo kao dobra odluka.

Upravo je mladi Španjolac zabio fantastičan pogodak ove nedjelje, kada je u 56. minuti silovito s dvadesetak metara pogodio u same rašlje.

U strijelce se ranije u 41. minuti glavom upisao i Casemiro, a zabio je i Isco u 74. minuti nakon asistencije Ronalda.

Luka Modrić cijeli je susret odgledao s klupe, a za utakmicu nisu niti konkurirali ozlijeđeni Mateo Kovačić i Alen Halilović.

Real je na ljestvici s ova osvojena tri boda i dalje na velikih osam bodova zaostatka za Barcelonom, a u sljedećem kolu čeka ga težak izazov: gradski derbi s Atleticom.