Lokomotiva je furiozno krenula u utakmicu i golom Goričana u 5. minuti su poveli 1:0- Varaždin je bolje izgledao u nastavku i to su okrunili golom Puclina u 51. minuti za konačnih 1:1. Ovim rezultatom Varaždin je ostao na 4. mjestu SuperSport HNL-a

LOKOMOTIVA: Čavlina - Milićević, Kalaica, Mersinaj, Cipetić - Krivak, Marić - Aliyu, Stojković, Goričan - Kačavenda

VARAŽDIN: Zelenika - Pellumbi, Ba, Jelenić, J. Stanić - Elezi, Teklić, Puclin - Drožđek, Šego - Brodić

• +27
SuperSport HNL: Lokomotiva - Varaždin, 2.4.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Soban/PIXSELL
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 80’

Kulenović mijenja Goričana

• 78’

Nastavlja se pritisak Lokomotive! Miličević je prekrasnim ubačajem našao Tucija, koji je pucao glavom, ali Zelenika je još jednom odlično reagirao

• 70’

Opet prijeti Lokomotiva! Stojković je pucao s ruba šesnaesterca, ali Zelenika je siguran

• 68’

Nova prilika za Lokomotivu! Tuci je dočekao ubačaj i dobro je pucao glavom, ali stativa je spasila Varaždin

• 56’

Velika prilika za Lokomotivu! Cipetić je ostavio loptu Mariću, koji je pucao iz dobre pozicije, ali Zelenika je siguran

• 51’

GOOOOL!! Varaždin je izjednačio na početku drugog poluvremena! Brodić je vratio loptu u sredinu, Puclin je naletio i zabio gol za 1:1