serie a

[FOTO] Rapsodija Tudorove Verone, Nikola Kalinić ušao u igru kada je sve bilo gotovo

03.10.2021 u 17:45

Verona je stigla do druge ovosezonske pobjede u Serie A pod vodstvom Igora Tudora, a na svom je terenu svladala Speziju s uvjerljivih 4:0.

Argentinac Giovanni Simeone je već u 4. minuti postigao vodeći gol za Veronu. Za 2:0 je pogodio Davide Faraoni u 15. minuti, a Gianluca Caprari je u 42. minuti povećao prednost domaćih na 3:0. Za konačnih 4:0 strijelac je bio Brazilac Daniel Bessa u 71. minuti.

Bessu je u 73. minuti zamijenio Nikola Kalinić, dok su Boško Šutalo i gomna Ivor Pandur ostali na klupi za pričuve.

• +4
Serie A, Verona - Spezia, 2021/22 Izvor: EPA / Autor: EMANUELE PENNACCHIO

Sampdoria i Udinese su odigrali utakmicu sa šest golova iz koje su obje momčadi izašle sa po jednim bodom. Pereyra (15), Beto (44) i Forestieri (84) bili su strijelci za goste koji su vodili 1:0 i 2:1. Domaća momčad do prvog izjednačenja stigla je autogolom Strygera Larsena (24), za 2:2 strijelac je bio Quagliarella (47) iz kaznenog udarca, a za 3:2 je pogodio Candreva (69).

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Bologna je svladala Lazio s 3:0, a strijelci su bili Barrow (14), Theate (17), Hickey (68).

Od 18 sati započinju utakmice Roma - Empoli i Fiorentina - Napoli, a u 20.45 sati će kolo biti zaključeno utakmicom Atalante i Milana.