PSG se oglasio nakon što je postalo jasno da će talentirani Yan Diomandé karijeru nastaviti u Real Madridu.
Francuski prvak poručio je da nije želio pristati na, kako tvrdi, pretjerane financijske zahtjeve te je odustao od pokušaja dovođenja mladog reprezentativca Obale Bjelokosti. U priopćenju koje prenosi Sky Sports iz PSG-a ističu da su procijenili kako tražena odšteta nije opravdana.
'Tražili su sulud novac za igrača koji ima ogroman potencijal, ali je prije samo godinu dana igrao u drugoj španjolskoj ligi', poručili su iz pariškog kluba.
Dodali su kako nisu željeli ulaziti u nadmetanje s drugim klubovima samo zbog visokih ponuda.
'Nećemo potrošiti bogatstvo samo zato što je drugi klub stigao s velikim ponudama. To pokazuje gdje se Real Madrid trenutno nalazi', navodi se u priopćenju.
Diomandé će tako karijeru nastaviti u dresu Real Madrida, dok je PSG odustao od utrke za njegov potpis smatrajući da je cijena transfera previsoka.
