NESRETNI GOLMAN

Prvo obranio penal pa glavom efektno zabio autogol

02.03.2016 u 09:24

U utorak su se u Aziji igrale utakmice Lige prvaka, a Tokyo je na svom stadionu bio domaćin vijetnamskom Binh Duongu

Domaćini su slavili 3:1, što s obzirom na ulaganja u nogomet i nije nikakvo čudo. No zato je čudo što je u razmaku od samo dvije minute napravio gostujući vratar Bùi Tấn Trường.

Prvo je u 66. minuti zaustavio penal koji je izveo Španjolac Francisco Sandaza, a onda je u nastavku akcije, nakon što su domaćini izveli korner, sam sebi zabio gol.

Naime, na ubačaj iz kuta, nesretni je vratar izašao prilično traljavo, rukom je promašio loptu, a ona ga je pak pogodila u glavu i odbila se u mrežu.

Naravno, nepošteno je vratara kriviti za poraz je u tom trenutku igrala se 68. minuta, no tim pogotkom domaćini su stigli do prednosti 2:1.