ZNA SE GLAVNI KRIVAC

Procurili novi detalji ružnog sukoba u Madridu; poznato je zbog čega se Šime Vrsaljko totalno razbjesnio pa je nastao kaos

14.04.2022 u 11:04

Procurili su novi detalji sukoba koji se dogodio među igračima Atletica i Manchester Cityja u tunelu stadiona nakon uzvratne četvrtfinalne utakmice Lige prvaka

City je prošao u polufinale, jer je obranio prednost 1:0 iz prvog susreta. Utakmica je obilovala grubostima u kojima su prednjačili domaći nogometaši, ali to im nije pomoglo da slome goste. U završnici utakmice dogodile su se ružne scene, a sudac je u zadnjih pet minuta pokazao čak šest žutih i jedan crveni karton.

Nervoza se nastavila u tunelu stadiona, a u ispadima bijesa prednjačio je hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko. On je bacio flašu prema Citjevim igračima, pokušao se s njima fizički obračunati te je čak prema njima pljunuo, a o tome više čitajte OVDJE.

Situacija je bila na rubu masovnog obračuna, pa je delegat Uefe zatražio da zaštitarima koji nisu mogli uvesti red u pomoć uskoči policija. I tek se nakon toga situacija primirila...

• +25
Atletico Madrid - Manchester City, Liga prvaka, 13.4.2022. Izvor: Profimedia / Autor: Kieran McManus / Shutterstock Editorial / Profimedia

Sada engleski mediji pišu kako je incident započeo pomoćni vratar Cityja Scott Carson koji je nešto dobacio Vrsaljku i pokazao mu da ga čeka u nastavku tunela što je totalno razbjesnilo hrvatskog braniča nakon čega je uslijedio već opisani kaos, a snimku incidenta pogledajte OVDJE.