MAXtv PRVA LIGA - 19. KOLO

Potpuni preokret Hajduka; Cibalia završila s osam igrača

10.12.2016 u 14:53

U oba kluba jedva čekaju da prođu još ove dvije utakmice do kraja godine, kako bi se presložili, a Hajduk je ovoga tjedna na klupu postavio španjolskog stručnjaka Joana Carrilla, koji odmah ima i imperativ pobjede

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
-----------------------------------------------
CIBALIA: Matković - Žderić, Zgrablić, Tomašević, Čuljak - Crnčević, Mišić - Baša, Pervan, Tiago - Šimunac
HAJDUK: Kalinić - Juranović, Nižić, Šimić, Memolla - Kožulj, Jefferson - Vlašić, Hamza, Tudor - Futacs

KRAJ UTAKMICE

90'+6 - došlo je do udaranja igrača pa je sudac Frković pokazao još crvenih kartona; Čuljak i Jefferson morali su u svlačionicu
90'+3 - GGGOOOLLL - Futacs na sličan način pogađa za vodstvo Hajduka

90'+1 - GGGOOOLLL - Futacs uspjeva pogoditi, udarcem 'iz koljena'

90' - suci su pokazali da će se igrati još pet minuta
89' - i Filipović je dobio drugi žuti karton; Cibalia ima devet igrača ne terenu
81' - lukav poušaj Saida, ali Matković je bio oprezan i uhvatio loptu ispod vratnice
79' - Crnčević izašao, Muženjak ušao
76' - Šimunac je dobio drugi žuti, odnosno crveni karton i Cibalia će do kraja igrati bez njegove pomoći
74' - izlazi Tiago, ulazi Šare
65' - Pervan izlati, Filipović ulazi; prva Cibalijina promjena
64' - Tudor izlazi, Maganto ulazi
63' - Nižić nakon kornera puca glavom, ali kraj gola
60' - ozlijeđenog Hamzu zamijenio je Said
57' - Tubor je ušao u 16-erac domaćina, prevario Čuljka ali Zgrablić je bio oprezniji i odnio mu loptu s noge
55' - Mišić je pucao s 35 metara, bezopasno je to bilo po vrata Kalinića
46' - počeo je drugi dio; mijenali su gosti, Erceg je ušao umjesto Kožulja

45' - KRAJ 1. POLUVREMENA
43' - dobar prodor pa potom i udarac Šimića, ali Matković izbij aloptu u korner
39' - opet Hamza pada u 16-ercu gostiju, no sada se čini da je Žderić nepropisno zaustavio igrača iz Splita
37' - Hamza je pao u 16-ercu i dobio žuti karon zbog simuliranja
28' - Šimunac puca, ali preko gola pa nema opasnosti po vratara Hajduka
27' - prva nešto bolja akcija Hajduka, ali Matković je dobro reagirao i bacio se Futacsu pred noge
22' - GGGOOOLLL - prekrasna akcija domaćih, prva uopće vrijedna spomena u dosadašnjem dijelu utakmice, koju je pogotkom okrunio Baša

10' - jedino zanimljivo u Vinkovcima je nadglasavanje dviju navijačkih skupina
8' - prvi udarac na utakmici uputio je Kožulj. Pucao je s 25 metara, no ravno u vratara Matkovića
1' - domaćini su u plavim, a gosti u 'maskirmim', sivkasitm dresovima