POTEZ VIKENDA
Portugalski golman Dinama ovakvom se golu nije nadao!

Gol Stepčića
Izvor: tportal.hr / Autor: tportal

MAXtv Prva liga
Izvor: tportal.hr / Autor: tportal.hr
Dinamo je imao priliku odvojiti se na vrhu MAXtv Prve lige, ali samo ju je djelomično iskoristio. Protiv Zagreba na Maksimiru poveo je rano golom Ibaneza, no zatim se opustio i dopusti protivničkoj momčadi da se razigra. Iskoristio je to Valentin Stepčić koji je prekrasnim lob udarcem savladao Portugalca Eduarda za 1:1, koji je bio kapetan 'modrih' u ovoj utakmici. Definitivno najljepši gol kojeg je primio otkad je u klubu.
'Prvih 15-20 minuta smo igrali više nego dobro, zabili gol i imali nekoliko prilika, a onda smo stali. Nismo radili ništa po dogovoru i onda to tako izgleda. U nastavku se pokazalo da se ne može igrati dio utakmice jer onda kada hoćeš i stvaraš šanse te ne nagradi pogotkom zbog pristupa prije toga,' izjavio je Zoran Mamić nakon utakmice pa preuzeo krivicu za neuspjeh na sebe:
'Isključivi krivac za izgubljena dva boda sam ja jer sam napravio neke stvari protiv sebe. Neću ići u pojedinosti, ali postava nije bila onakva kakva mi je bila prvotna ideja. Previše promjena? Ne bih rekao da je to razlog jer su i ovi dečki na trenutke pokazali da znaju igrati.'
'Žao nam je svima zbog remija i što smo izgubili bodove danas. Moramo se probuditi do četvrtka i utakmice play-offa protiv Petrolula da ne bismo slučajno izgubili Europu,' dodao je napadač Duje Čop koji nije imao svoj dan protiv Zagreba.
'Ostali smo bez dva bitna boda protiv Zagreba i žao mi je što nismo uspjeli upisati pobjedu. Dobro smo ušli u utakmicu, rano smo poveli i šteta što nismo uspjeli na kraju upisati sve bodove i novu pobjedu. Trebamo se sad fokusirati i koncentrirati na utakmicu protiv Petrolula i popraviti neke stvari do četvrtka,' zaključio je temu gradskog derbija iskusni Ognjen Vukojević