TEŽAK PROMAŠAJ

Poraz Srbije i blamaža Ivanovića protiv Poljske!

23.03.2016 u 22:51

Poljska nogometna reprezentacija pobijedila je u Poznanju Srbiju pogotkom Blaszczykowskog, a Branislav Ivanović pamtit će ovu utakmicu po velikom promašaju...

Srpska nogometna reprezentacija neće igrati na Euru u lipnju, a ove je srijede poslužila Lewandowskom i društvu za uigravanje uoči odlaska na veliku nogometnu smotru.

U Poznanju je Poljska stigla do tijesne 1:0 pobjede, ali Srbija je bila ta koja je trebala voditi u 6. minuti, nakon što je Adem Ljajić pogodio gredu iz slobodnjaka, a Branislav Ivanović odbijenu loptu glavom nije uspio iz blizine proslijediti u mrežu.

Veliki promašaj braniča Chelseaja u skladu je s njegovom sezonom u Premiershipu, a kazna u Poznanju stigla je u 28. minuti, kada je Jakub Blaszczykowski iz voleja svladao Stojkovića što je bio i jedini pogodak na utakmici.

Poljska će reprezentativni tjedan zaključiti u subotu dvobojom protiv Finske, dok će Srbija još odmjeriti snage u utorak s Estonijom.