NAJTEŽI U KARIJERI

Poniženje života za Pirla, Lamparda, Villu i Vieiru

22.05.2016 u 11:42

U američkoj nogometnoj ligi (MLS), u gradskom derbiju, New York Red Bull je razbio New York City sa nestvarnih 7-0

Stadion Yankeeja bio je domaćin utakmice koja će dugo ostati u neugodnom sjećanju zvijezdama Andreu Pirlu, Davidu Villi, Franku Lampardu i treneru Patricku Vieiri, jer su sva četvorica u dresu Cityja doživjeli svoj najteži poraz u karijeri. Njihova momčad doslovce je ponižena u gradskom obračunu.

Red Bull je poveo već u trećoj minuti preko McCarthyja, ali ništa nije upućivalo da bi se mogao dogoditi slom Cityja.

Na semaforu je 0-1 stajalo sve do 42. minute, a do odmora je Wright-Phillips zabio još dva gola za 0-3.

U nastavku je McCarthy zabio svoj drugi pogodak (51), a preostala tri za ukupnih 0-7 postigli su igrači koji su ušli s klupe - Muyl (56), Veron (83), Baah (89).