• L.K.
  • Zadnja izmjena 12.04.2023 19:28
  • Objavljeno 12.04.2023 u 18:25
Hajduk je prošao u finale kupa! Slaven se dobro držao prvo poluvrijeme, ali u nastavku se Hajduk probudio i Livaja iz penala u 59. minuti je zabio za konačnih 1:0

SLAVEN BELUPO: Čović, Marina, Božić, Hoxha, Mudražija, Crnac, Jambor, Soldo, Mioč, Tepšić, Bosec

HAJDUK: Lučić, Ferro, Livaja, Benrahou, Grgić, Melnjak, Pukštas, Krovinović, Mikanović, Mlakar, Vušković

Polufinale SuperSport Hrvatskog kupa, Slaven Belupo - Hajduk 0:1 (Livaja 11m, 59') Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
Polufinale SupeSport Hrvatskog kupa, Slaven Belupo - Hajduk 0:0 (Sudar glavama) Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +23
Slaven Belupo - Hajduk, polufinale Kupa, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 88’

Pukštas je dobio žuti karton zbog prekršaja

• 87’

Hajduk za sada kontrolira ritam igre i mirno privodi utakmicu kraju

• 86’

Mioč je dobio žuti karton za prekršaj na Krovinoviću

• 83’

Kod Hajduka umjesto Grgića ulazi Fossati

• 82’

Zamjene kod Slavena, izlaze Soldo i Mudražija, a ulaze Manaj i Taly

• 72’

Zamjena kod Slavena! Krstanović je ušao umjesto Jambora

• 67’

Dobra prilika za Slaven! Crnac je isratio ubačaj i pucao je glavom malo pored gola