PORAZ BAYERNA

Pogledajte Pranjićevu asistenciju za gol Olića

27.03.2010 u 17:31

U 28. kolu njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je u Münchenu izgubio od Stuttgarta 1:2, a pogodak za Bavarce postigao je Ivica Olić

Danijel Pranjić je u 32. minuti ubacio, a loptu u mrežu pospremio je drugi hrvatski reprezentativac, Ivica Olić. Bayern je poveo 1:0 i izgledalo je da će najbogatiji bundesligaš protiv Stuttgarta upisati tri boda. No tako nisu mislili gosti, pa su golovima Träscha (41) i Marice (50) preokrenuli rezultat.

Oba Hrvata je Louis van Gaal zamijenio na poluvremenu Riberyjem i Robbenom. Taj potez se Nizozemcu nije isplatio.

Schalke je na gostovanju u Leverkusenu pobijedio Bayer 2:0 i preuzeo vodeću poziciju na ljestvici.

Oba gola postigao je Kevin Kuranyi (11, 27). Za Schalke je cijeli susret odigrao hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić koji je u 59. minuti dobio žuti karton.

Rezultati:
Mainz - Wolfsburg 0:2 Džeko (83, 90+1)
Bayern - Stuttgart 1:2 (Olić 32 / Träsch 41, Marica 50)
Hertha - B.Dortmund 0:0
Hannover - Koln 1:4 (Cherundolo 81 / Tošić 12,71, Petit 21, Novakovi 28-11m)
Werder - Nurnberg 4:2 (Mertesacker 1,20, Borowski 36, Fritz 90+2 / Frantz 47, Choupo-Moting 63)