ZAISTA NEPOTREBNO

Pogledajte nevjerojatnu glupost Hajdukovog igrača u Kupu zbog koje je dobio izravni crveni karton

12.10.2022 u 16:24

Na utakmici osmine finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa u prvom poluvremenu vidjeli smo i izravni crveni karton

Veliku glupost u dvoboju neravnopravnih suparnika napravio je Kristian Traychev Dimitrov koji je dobio priliku zaigrati za Hajduk nakon 29. siječnja.

I bugarski nogometaš nije se proslavio u svojem povratku na travnjak, kod vodstva svoje momčadi od 3:0 uspio je u 34. minuti zaraditi isključenje. Prvo je krivo dodao loptu Bačiju, a zatim ga je s rukama srušio dok je ovaj išao prema golu.

Zaista nepotrebno, jer su 'Bili' imali tri pogotka, a i on sam je sustigao napadača Tehničara (bio je desetak metara s lijeve strane još jedan igrač Hajduka). Sudac mu je pokazao zasluženi crveni karton koji možete vidjeti ispod ovog teksta.

Tehničar - Hajduk (crveni karton igrača Hajduka Dimitrova, 34) Izvor: tportal.hr / Autor: MAXSport