Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
U prvom susretu 20. kola nogometaši Aston Ville su na domaćem terenu slavili 3:1 protiv Nottingham Foresta, a susret je svojom bizarnom i neuspjelom intervencijom obilježio gostujući golman John Victor
Ključni trenutak utakmice dogodio se u 73. minuti, kada je rezultat još uvijek bio 2:1 za Aston Villu, a Nottingham Forest je tražio priliku za povratak u susret.
Nakon jedne duge lopte iza obrane, golman Nottingham Foresta Brazilac John Victor odlučio je napustiti svoj kazneni prostor kako bi presjekao to dodavanje, no procjena mu je bila katastrofalna – loptu je potpuno promašio.
Takav dar nije propustio kapetan Aston Ville John McGinn. Iskusni veznjak mirno je zaobišao istrčalog golmana i s nekih 30 metara precizno pogodio prazan gol gostiju, čime je postavio konačnih 3:1 i riješio sve dvojbe oko pobjednika.
>> pogrešku golmana Nottinghama pogledajte OVDJE.
Samo par minuta nakon velike pogreške i primljenog gola, brazilski golman je zbog ozljede morao napustiti teren, a njegov kiks je definitivno obilježio ovaj susret.
