juve dobio lazio

Pogledajte Mandžukićev pogodak nakon nevjerojatnog Ronaldovog promašaja

25.08.2018 u 20:15

Donedavni napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić bio je strijelac i asistent u 2-0 (1-0) domaćoj pobjedi Juventusa protiv Lazija u prvoj utakmici 2. kola talijanskog prvenstva.

Mandžukić, koji je odigrao čitavu utakmicu za Juventus, u 30. je minuti glavom spustio loptu Miralemu Pjaniću koji je preciznim udarcem doveo branitelja naslova u vodstvo, da bi u 75. minuti sam pogodio za 2-0 iz poluvoleja nakon što se Cristiano Ronaldo spetljao u petercu gostiju.

U tom trenutku Ronaldo nije znao bi li se veselio golu svog suigrača ili bi 'eksplodirao' zbog svog promašaja, pa je njegova reakcija ostala nedorečena.

Milan Badelj igrao je za Lazio od 64. minute.

Juventus nakon dvije odigrane utakmice ima maksimalnih šest bodova, dok je Lazio nakon domaćeg poraza od doprvaka Napolija u 1. kolu izgubio i od prošlosezonskog prvaka te je i dalje bez boda.