veselje unatoč isključenju

Pogledajte kako je srpski golman isprovocirao suca i u dvije minute zaradio isključenje

20.10.2018 u 21:08

Nogometaši SPAL-a napravili su veliko iznenađenje ove subote kada su na gostovanju kod Rome slavili 2:0

SPAL je u Rimu šokirao Romu pobjedivši sa 2:0. Pobjedu momčadi iz Ferrare donijeli su Andrea Petagna golom iz kaznenog udarca u 38. minuti, te Kevin Bonifazi pogotkom u 56. minuti.

Gosti su od 75. minute igrali s igračem manje nakon što je isključen vratar Vanja Milinković Savić. Ali potez zbog kojeg je srpski golman isključen s čudom je dočekan i u njegovoj domovini te su ovo isključenje nazvali jednim od najglupljih.

Naime, kako bi sačuvao rezultat, Vanja Milinković Savić dugo je čekao kako bi vratio loptu u igru. Čak je odlučio da drugu loptu, koja se pojavila na terenu, izbaci na tribine.

To odugovlačenje, jer i prvi mu je žuti karton dao iz istog razloga, toliko razljutilo suca Pairetta koji mu je pokazao drugi žuti karton i put u svlačionicu.