Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
Dominik Prpić proteklog je ljeta prešao iz Hajduka u Porto gdje se, barem za sada, nije naigrao.
Talentirani stoper teško dolazi do minutaže pokraj iznimne konkurencije. Prednost imaju zvijezde poput Jakuba Kiwiora, Jana Bednareka i Thiaga Silve pa je tako Prpić ostao na svega 359 minuta u cijeloj sezoni.
Ipak, navijači su ga prilično zavoljeli. Porto je objavio videozapis u kojem Prpić sjedi na klupi, 'bubnja' i pjeva Portovu navijačku pjesmu uoči utakmice. Suvišno je i govoriti, takav stav i ponašanje navijači naprosto obožavaju.
Tako su navijači na društvenim mrežama bili oduševljeni Prpićem. Samo neki od komentara su sljedeći:
- Prpić je profesionalac kao nitko drugi.
- Na kraju sezone, nakon što je ispunjen cilj Thiaga Silve odlaska na Svjetsko prvenstvo, nadam se da će početi računati na ovog klinca.
- Dijete, koje ne igra, uvijek pokaže osmijeh na licu i posvećenost, zaslužuje naše poštovanje. Nadam se da ću imati više mogućnosti u budućnosti.
- Ovako se 'rađaju' igrači u Portu!
- Svidio mi se na početku sezone i mislim da je zaslužio vise minuta, medjutim s poljskim 'stoperskim zidom' mu je postalo teže... Nakon godine dana učenja i prilagođavanja našoj državi naredne godine će mu biti vrlo uspjesne u Portu (ni Pepeova prva godina nije bila 'velika')
- Ovaj čovjek zlata vrijedi, ne može svatko toliko izdržati na klupi, a da nema puno minuta. Čak i tako uvijek ima osmijeh na licu. Budi jak i tvoje vrijeme će doći.
- Ovo dijete će imati budućnost iz snova u Zmajevima, samo treba imati malo strpljenja.
- Ovaj momak će biti Portova legenda, zapišite to.
