AKO NISTE VIDJELI

Pogledajte furioznih zadnjih deset minuta protiv Francuza

24.01.2013 u 10:50

Hrvatska rukometna reprezentacija slomila je aktualne svjetske i olimpijske prvake Francuze u posljednjih deset minuta utakmice. 'Galski pijetlovi' su se donekle držali do 50. minute, a zatim je krenulo…

Ovoga puta Hrvatska je ostala čvrsta do kraja. Puno puta u prošlosti 'kauboji' su pucali u drugom dijelu protiv Francuza, ali sada je ista sudbina dočekala aktualne svjetske i olimpijske prvake.

U 51. minuti Francuska je imala napad, a Hrvatska prednost 22:20, ali 'blues' nije imao snage za preokret.

Do kraja utakmice 'kauboji' su zabili još osam pogodaka (Ninčević, Bičanić, Horvat 3, Čupić, Šprem, Duvnjak), a protivnik tek tri.

Ako niste vidjeli furioznu hrvatsku završnicu, odnosno posljednjih deset minuta, evo vam prilike da je vidite u ovom video prilogu.