PRIPREMNA UTAKMICA

Pogledajte festival Hajdukovih promašaja i kako su Bili izbjegli poraz u Kopru

17.01.2024 u 19:58

U pripremnoj utakmici na stadionu Bonifika u Kopru domači Koper i Hajduk su odigrali bez pobjednika 1:1.

Hajduk je imao obilje prilika koje nije iskoristio. Zato je Gabrijel Groznica svoju šansu u 68. minuti iskoristio i doveo trećeplasiranu momčad slovenskog prvenstva u vodstvo 1:0.

Hajduk se nije predavao, a nagrada je stigla u 86. minuti kada je Yassine Benrahou iz drugog pokušaja zabio gol za konačnih 1:1.

Izvor: tportal.hr / Autor: MAXSport/tportal

Podsjetimo, prije tjedan dana u Koper je na posudbu stigao veznjak Hajduka Tino Blaž Lauš koji će tamo ostati do kraja sezone.

Hajdukovci su u prije ovoga odigrali dvije utakmice. U prvoj je momčad trenera Mislava Karoglana s 3:0 svladala slovenski Aluminij, a u drugoj, koja se igrala 120 minuta (4x30) je s 5:2 bila bolja od mađarskog Fehervara.