• L.K.
  • Zadnja izmjena 29.07.2022 21:02
  • Objavljeno 29.07.2022 u 18:00
Šibenik je odigrao dobro prvo poluvrijeme i to su kapitalizirali pogotkom Čopa u 38. minuti. U nastavku Matić je povećao vodstvo domaćina. Kulenović je iz jedanaesterca u 82. minuti smanjio prednost, ali ostalo je premalo vremena za povratak i Lokomotiva nakon velike pobjede nad Osijekom je kiksala na Šubićevcu

ŠIBENIK: Rogić - Perić, Matić, Mesa - Arai, Salomon, Rak, Mina - Ćurić, Vidović - Čop

LOKOMOTIVA: Santini - Vranjković, Mersinaj, Soldo, Milićević - Bubanja, Cokaj, Vasilj - Aliyu, Stojković, Kulenović

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +11
Šibenik - Lokomotiva, 3. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Niksa Stipanicev
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Gol je ipak poništen, Šibenik i dalje vodi 2:1!

• 90’

GOOOOOOOL!! Tuci je zabio u zadnjim sekundama za 2:2!

• 90’

Igrat će se još sedam minute sudačke nadoknade

• 82’

GOOOOL!! Kulenović je siguran, Lokomotiva smanjuje prednost na 2:1!!

• 82’

Lokomotiva je dobila kazneni udarac! Matić je napravio prekšaj i sudac je pokazao na najstrožu kaznu